Tramontana ToursInformační turistický portál

Léto za dveřmi, objevme Kalábrii

Publikováno 21.03.2017 v 22:23 v kategorii Kalábrie, Costa degli dei, přečteno: 45x

Zimní sezóna nám končí, připravili jsme pro Vás nabídku hotelů a rezidencí pro letní sezónu 2017 za velmi příznivé ceny. Vydat se za námi můžete autobusovou, individuální i leteckou dopravou.
Kalábrie je oblast, kde se turismus stále ještě rozvíjí. Najdete zde křišťálově čisté moře, divokou přírodu s možností široké škály fakultativních výletů na Liparské ostrovy, do vnitrozemí Kalábrie, na skalní městečka podél pobřeží jako je Tropea nebo Pizzo Calabro, ale také o trochu jižněji do Reggio Calabria a dokonce i na Sicílii.
Zajišťujeme kvalitní ubytování jak v rezidencích, tak hotelech. Můžeme Vám nabídnout novinku - zprostředkování campingových míst pár kroků od moře a to vše za velmi nízké ceny.
Zde Vám nabízíme stručný náhled rezidencí a hotelů:
- Villaggio Old River - Capo Vaticano
Nabízí krásné nově zrekonstruované pokoje. Pokoje mohou sloužit i jako apartmány. Uvnitř villaggia se nachází  bazén. U bazénu pak příjemné posezení u baru. Pláž se nachází zhruba 150 m od villaggia.
- Hotel Umberto - Santa Domenica
Velkou výhodou tohoto hotelu je, že se nachází přímo ve městečku Santa Domenica di Ricadi. Pouhý 1,5 km   od krásného skalního městečka Tropea. Večer si tedy v klidu můžete posedět v baru při aperitivu při tradiční jihoitalské atmosféře.
-Residence Limoneto 
Residence Limoneto se dělí na 2 části. Limoneto New  má krásné prostorné apartmány s dechberoucím výhledem na moře. Uvnitř struktury se nachází bazén. Jedná se především o klidnější residenci. Zhruba 100 m od residence se nachází sice malá, ale krásná písčitá pláž. Možnost výletů i na vyhlášenou pláž Groticelle.
-Residence Villa Giulia
Tato residence se nachází v oblasti Parghelia, v těsné blízkosti vyhlášeného městečka Tropea. Nachází se zde cca 10 apartmánových domků, velmi hezky a nově zařízených. Residence bez animačních programů, s privátní hydromasážní vanou.
- Villaggio Santa Maria 
Nejjižněji položené villaggio se nachází na skalnatém výběžku zvaném Capo Vaticano. Nalezneme zde krásné výhledy na messinskou úžinu, Sicílii a část Liparských ostrovů. Bazén v těsné blízkosti pláže, animační programy a sportovní využití. Krásná dlouhá písčitá pláž - Santa Maria.
- Villaggio Camping Baia Zambrone 
Baia se nachází pouze přes cestu od písčito-oblázkové pláže. V Zambrone se nachází jedna z nejvyhlášenějších pláží Kalábrie Paradiso del Sub (ráj potápění).  Zde  nabízíme jako novinku i campingové stání.

Pro více  informací o prodejcích a prodejních místech nás kontaktujte na mailu: tramontanatours@email.cz
Fotografie hotelů naleznete na Facebokových stránkách Tramontana Tours sro

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?